Windows 10 Söz Verdiği Tarihe Yetişemiyor

Windows 10 Söz Verdiği Tarihe Yetişemiyor

Microsoft’un inişli çıkışlı, kafa karıştıran haberlerine bir yenisi daha eklendi. Windows 10 söz verilen 29 Tarihine yetişemeyecek. 

Eğer sizde gece geç saatlere kadar oturup yeni çıkacak olan Windows 10 sürümüne sahip olmak isteyenlerdenseniz acele etmeyin. Windows 10 Home ve Pro sürümlerinin dışında kalan sürümlerinin gecikme olasılığı çok yüksek.

Windows 10'un Sürümleri Resmi Olarak Açıklandı haberimizde saydığımız sürümlerden sadece 2 tanesi 29 Temmuza yetişebiliyor. Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre Windows 10 sürümlerinden Enterprise ve Education resmi olarak açıklanan 29 Temmuz tarihine yetişemeyecek.

Microsoft bu durumun bir sıkıntıdan kaynaklanmadığını, ancak yoğun talebin karşılanabilmesi için güncellemelerin ve piyasaya çıkış tarihlerinin sıralanabileceğini söyledi. Öte yandan Windows 10 güncellemesi yapanlar, yeni sürümü indirmeye başlamadan önce Microsoft sunucuları tarafından cihazları bir kontrole tabi tutulacak.

Talep ettiğiniz sürüm ile cihazlarınızın uyumlu olup olmadığına bakılacak. Eğer değilse size farklı bir sürüm önerilebilecek. Sistemleriniz Windows 10 kaldırabilecek özellikleri taşımıyorsa bir yükseltme tavsiyesi gönderilecek. Kullanıcılar buna rağmen güncellemeyi yapsalar da sistemlerinin kararlı olarak çalışmayabileceği hakkında uyarılacaklar.

Windows 10 Teknik Önizleme 10158'den Kötü Sürpriz

Windows 10'a Gelen Yeni Tarayıcı Microsoft Edge'i Deneyin!

Windows 10 Fiyatları Microsoft Tarafından Resmi Olarak Onaylandı

YORUMLAR