Windows 10 Teknik Ön İzleme 10130 Deneyen Herkese Windows 10 Bedava

Windows 10 Teknik Ön İzleme 10130 Deneyen Herkese Windows 10 Bedava

Microsoft Windows 10 Teknik Ön İzleme Sürümü 10130’u deneyen herkese, bedava Windows 10 yükseltme sözü verdi. Bunu da resmi olarak açıkladı.

Dünyanın ünlü teknoloji yayını The Verge’ün teknoloji sayfalarında yayınlanan bir habere göre Windows 10 Teknik Ön İzleme 10130 sürümünü kullanan ve Insider programının önerdiği denemeleri yapan herkes, Windows 10’a ücretsiz yükselme fırsatı kazanacak. Ücretsiz güncelleştirmeden Windows 10’un ön izleme sürümünü (Build 10130) yükleyen herkes yararlanabilecek. Ücretsiz güncelleştirmeden yararlanmak için Microsoft’un tek şartı, Windows Insider programına kayıt olmak.

Windows Teknik Ön İzleme 10130 kullanıyorsanız başlangıç menüsündeki (start menü) “All Apps” sekmesinden “Insider Hub”ı seçerek açılan pencereden size Microsoft’un verdiği görevleri tek tek yapmanız yeterli olacak.

Windows Insider Hub’a İngilizce bir şeyler yazmanız gerekmiyor. Türkçe olarak da görüş bildirip, Insider Hub’un testlerini değerlendirebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz zaman yeni gelecek olan her hangi bir teknik ön izlemeye yükselseniz de Microsoft sizin test bilgilerinizi ve kullanıcı detaylarınızı kayıt ettiğinden Windows 10 hakkınız saklı kalıyor.

Windows 10 Teknik Ön İzleme 10147 Yayınlandı, Artık Daha Canlı ve Daha Renkli haberimizde duyurduğumuz güncellemeye yükselmeyi tercih etmek bu hakkı kaybettiğiniz anlamına gelmiyor. Ancak 10147 güncellemesine temiz kurulum yaparsanız kullanıcı adınızın ve Windows Insider bilgilerinizi aynı kullanmaya özen gösterin. Yoksa bu hakkı kaybedebilirsiniz.

 Android Lollipop Artık Windows 10 Üzerinde de Çalışacak

Microsoft OneDrive Kullanıcı Arayüzü Yenileniyor

Microsoft, MSN'den Sonra Skype'ı da Emekli Ediyor

YORUMLAR