Windows 10 Teknik Önizleme'den Final Sürüme Geçiş Mümkün Olacak

Windows 10 Teknik Önizleme'den Final Sürüme Geçiş Mümkün Olacak

Eğer bilgisayarınıza daha önceden Windows 10'u denemek amacıyla Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü yüklediyseniz size güzel bir haberimiz var.

Geçtiğimiz Eylül ayının son gününde Windows 10'u resmi olarak dünyaya tanıtan Microsoft, bu duyurunun hemen 1 gün ardından Windows 10'un resmi önizleme sürümünü kullanıcılara sunmuştu. Milyonlarca kere indirilen Windows 10 önizleme sürümünü bilgisayarlarına yükleyen kullanıcılar Windows 10 ile birlikte geri dönen yenilenmiş başlat menüsünü, çoklu masaüstü özelliğini ve diğer yeni Windows 10 özelliklerini kişisel olarak deneyimleme imkanına erişmişti.

Eğer uzun süredir bu önizleme sürümünü kullanıyorsanız ve Windows 10'dan memnun kalarak gelecekte de kullanmak istiyorsanız Windows 10 Teknik Önizleme'den Windows 10 final sürümüne geçiş oldukça zahmetsiz olacak. Microsoft yetkilerinin yaptığı açıklamalar bu işin güncellemeler yoluyla gerçekleşeceğinin bilgisini veriyor. Windows Insider programının başında olan Gabriel Aul paylaştığı bir Twitter iletisiyle sıfırdan kuruluma ihtiyaç duymadan Windows 10 Teknik Önizleme'den güncellemeler yoluyla Windows 10 final sürümüne geçileceğini müjdeliyor.

Eğer Windows 10 Teknik Önizleme'yi bilgisayarınızda denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak Windows 10 Teknik Önizleme'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Sanal Makinada Windows 10 Kurulumu ve Kullanımı

Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü'nün Yeni Versiyonu Nasıl İndirilir?

YORUMLAR