Windows 10 ve Android Aynı Anda Tek Elephone'da

Windows 10 ve Android Aynı Anda Tek Elephone'da

Windows Mobile Phone cihazlar bir amiral gemisine henüz sahip olamadılar. Ancak Windows Mobile akıllı cihazlar yine de özellikleri ile orta sınıf için yeterli cihazlar. Ama Çin’den bir sürprizimiz var.

Windows 10 ve Android sistemini bir arada taşıyan Elephone Windows Mobile serisinin yeni amiral gemisi olma görevini üstlenebilir. Dual Boot edilebilen bir akıllı telefonunuz olsun ister misiniz? Eğer isterseniz Elephone’un 2016'da çıkaracağı yeni amiral gemisini beklemeniz yeterli.

Elephone yeni çıkaracağı telefonun 21 MP Sony kamera, 4 GB RAM, 5.5 inç HD ekran ve çift işletim sistemiyle geleceğini fısıldadı. Hem Android Lollipop hem de Windows 10 sistemlerini taşıyacak olan yeni Elephone’da, kullanıcı istediği sistemler arasında geçiş yapabilecek ve bir tanesini varsayılan olarak atayabilecek.

Yeni Elephone bu noktada her iki işletim sistemi içinde aynı özellikleri taşıyan değişik bir amiral gemisi olacak. Intel çekirdekli olacağı söylenen cihazın çekirdek bilgileri henüz net değil, ancak 8 çekirdekli olacağı kesin görünüyor.

Elephone’nun verdiği bilgiler şimdilik bu kadar. Bir de cihazın piyasada abartılı fiyatlara sahip olmayacağı konuşuluyor. 

Elephone P5000 Sanki İçinde Pil Yokmuş Gibi Çalışıyor

YORUMLAR