Windows 10 Yıl Dönümü Uygulamasını ISO Olarak İndirin Öyle Kurun

Windows 10 Yıl Dönümü Uygulamasını ISO Olarak İndirin Öyle Kurun

Windows 10 Yıl Dönümü güncellemesi pek çok yenilikle geliyor. Bu Güncellemeyi temiz bir kurulum yaparak kullanmak istiyorsanız şimdi tam fırsatı. Bunun için güncellemenin ISO dosyasını edinin.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi ve Bizi Bekleyen 10 Süper Yenilik makalemizde, bizi bekleyen yenilikleri detaylı olarak anlatmış ve resimlerle örnekler vermiştik. Yıl Dönümü güncellemesinde bizi şimdilik çok ilgilendirmeyen yeniliklerden biri ve teki sanal asistan Cortana’ya gelen özellikler. Geri kalan her türlü yenilikten faydalanabiliyoruz.

Windows 10 Yıl Dönümü güncellemesi küresel olarak 2 Ağustos’ta yayınlanacak. Ancak bunu beklemeden bu güncellemeyi ISO olarak edinmenizde şu andan itibaren ve daima mümkün. “Ben temiz bir kurulum yapacağım” diyorsanız Tamindir sayfalarından Windows Medya Kurma aracını indirip kendinize 32 ya 64 bit bir USB ya da DVD kurulum medyası ayarlayabilirsiniz.

Windows 10 kurma aracını çalıştırdıktan sonra ekrandaki yönergeler size yardımcı olacak. Hemen kurmayı düşünmüyorsanız bir ISO dosyası yaratmak yahut USB veya DVD'ye kurulum diski oluşturmak son derece faydalı olabilir.

YORUMLAR