Windows 10'a Özel Web Sitesi Yayına Başladı

Windows 10'a Özel Web Sitesi Yayına Başladı

Windows 10’un çıkışına saatler kala Microsoft, Windows 10'a özel bir web sitesini yayına aldı.

Web sitesi oldukça interaktif bir altyapıya sahip. Örneğin, Windows 10'u bekleyen kullanıcıların tweet'lerini etkileşimli bir harita üzerinde görebiliyor ve onlarla iletişime geçebiliyorsunuz. Sayfada Microsoft çalışanlarının fotoğrafları ve Microsoft'un Windows 10 çalışmalarıyla ilgili önemli enstantanelerin yer aldığı bir galeri de var.

Ayrıca, Microsoft'un #UpgradeYourWorld hashtag ‘ini kullanarak Windows 10'la ilgili beklentilerinizi de paylaşmanız mümkün olabiliyor. Sayfanın geri kalanında "Windows 10'a geçmek için 10 neden" başlığı altında Windows 10’un öne çıkan özellikleri de sıralanıyor. Bu özelliklerin her birine tıklamanız ve detaylara ulaşabilmeniz de mümkün kılınmış. Ayrıca web sitesinde detaylı Word dokümanlarının da Windows 10 kullanıcılarının hizmetine sunulduğu, bu dokümanlarda gerekli tüm detayların yer aldığı da dikkat çekiyor.

Microsoft’un Windows 10 için hazırladığı bu özel sayfaya http://blogs.windows.com/launch adresinden ulaşılabiliyor. Web sayfası henüz sadece İngilizce olarak hizmet veriyor.

İşte Windows 10'a Geçmek İçin En İyi Zaman

Windows 10 Çıkmadan Önce Microsoft 3 Önemli Açıklamada Bulundu

YORUMLAR