Windows 10'dan Daha Ucuz Windows 10 İşletim Sistemli Bilgisayar: Kangaroo

Windows 10'dan Daha Ucuz Windows 10 İşletim Sistemli Bilgisayar: Kangaroo

Kangaroo adındaki Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayar sadece 100 dolar. Üstelik her işe yarıyor ve kolayca taşınıyor.

Masaüstü PC satışlarının son derece durgun geçtiği dönemlerde pazara girmeye hazırlanan Kangaroo PC hem ekonomik, hem de bir masaüstü PC kadar işe yarayabiliyor. Bu cihazın PC pazarı için bir tehdit oluşturduğunu düşünmek için elbette çok erken. Ancak oldukça talep göreceğe benziyor. Kangaroo PC şimdilik dünyanın en küçük ve en ucuz masaüstü bilgisayarı. 200gr ağırlığındaki Kangaroo PC 80mm x 12.9 mm boyutlara sahip. Bir eklentiyle HDMI ve 2 adet USB yuvasına sahip olabilen Kangaroo PC bir ultrabook performansı sergileyebiliyor.

Intel Cherrytrail (Atom Z8500) çekirdeği taşıyan Kangaroo PC, 2.25 GHz çekirdek hızıyla çalışıyor ve 2GB LPDDR3 Ram taşıyor. Cihaz 600Mhz Intel Graphics Gen8 ekran kartı taşıyor.  Kangaroo PC 32GB dahili bellek imkanının yanı sıra 128GB’a kadar microSDXC desteği verebiliyor. Oldukça hızlı çift band Wi-Fi modeme sahip olan cihaz, Windows 10 Home  sürümüyle son derece hızlı ve kararlı bir performans sunuyor. HDMI ve USB port eklentisiyle beraber her türlü monitörü de destekleyebiliyor. Kangaroo’nun bataryası 4 saat çalışma ömrü sunuyor. Kangaroo ev ve iş yerleri için pratik medya merkezi çözümleri sunmak üzere tasarlanmış.

Türkiye'de Hassas Bütçeler İçin En Ucuz 5 Akıllı Telefon

5 Sebepten Dolayı Tercih Edebileceğiniz 1.100 TL'den Ucuz Android Telefonlar

YORUMLAR