Windows 10'lu HP Elite X3'ün Fotoğrafları Sızdırıldı

Windows 10'lu HP Elite X3'ün Fotoğrafları Sızdırıldı

Windows Phone işletim sistemine sahip olan telefonların en yeni serisini HP üstlendi. HP'nin Elite X3 ismini taşıyan Windows 10 işletim sistemine sahip olan telefonunun fotoğrafları da çok geçmeden sızdırıldı.

Snapdragon 820 işlemcisiyle ve 4 GB RAM'iyle birlikte üst düzeyde performans sunacak olan HP Elite X3, 5.8 inç ekran boyutuna sahip olacak. Falcon kod adını taşıyan telefon Windows 10 işletim sistemiyle çalışacak ve 64 GB'a kadar dahili depolama alanı sunacak. 2560 x 1440 çözünürlüğündeki ekranının dışında 20 MP'de arka kameraya eşlik eden HP Elite X3, oldukça iddialı bir şekilde kullanıcılarının karşısına çıkacağı zamanı bekliyor.

Sızıntı kaynakları tarafından da HP Elite X3'e ait olan ve telefonun arka ve ön kısmını gösteren yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Bu fotoğraftan da anlayacağınız gibi telefon alüminyum alaşımlı olacak. Telefona ait güç, ses kısma ve ses açma tuşları sağ tarafa konumlandırılmış. Bakalım HP, Windows 10 işletim sistemli telefonuyla istediği hedefe ulaşabilecek mi?

HP Elite X3'ün Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması bekleniyor.

HP'den Snapdragon 820 İşlemcili Amiral Gemisi Geliyor

MWC 2016 Mobil Dünya Kongresi'nde Karşımıza Çıkacak Cihazların Listesi

YORUMLAR