Windows 10'un Amiral Gemisi Telefonu Mayıs Ayında Mı Çıkacak?

Çin'de Windows Phone haberleri yapan WPDang, ülke içerisindeki üreticilerle yakın temas halinde olmasıyla biliniyor. Son iddiaları ise oldukça çarpıcı. Yaz sonunda çıkması beklenen Windows Phone'un Mayıs ayında satışa sunulacağını iddia eden haber sitesi

Windows 10'un Amiral Gemisi Telefonu Mayıs Ayında Mı Çıkacak?

Çin'de Windows Phone haberleri yapan WPDang, ülke içerisindeki üreticilerle yakın temas halinde olmasıyla biliniyor. Son iddiaları ise oldukça çarpıcı. Yaz sonunda çıkması beklenen Windows Phone'un Mayıs ayında satışa sunulacağını iddia eden haber sitesi oldukça emin bir tavıra sahip.

Teknoloji dünyası Mobile World Congress 2015'te 2 adet Windows Phone 8.1 cihazının takdim edilmesini bekliyordu. Beklentiler arasında orta ve ekonomik sınıflarda olan modeller vardı. WPDang bu konu üstüne yeterince bilgi sunmuş olmasa da piyasaya sızıntı fotoğrafları çıkan Lumia 1330'un bu modellerden bir tanesi olacağı tahmin ediliyor. Lumia 830'un daha ekonomik, dahili belleği kısıtlı ve zayıf kameralı bir modeli çıkacağı da konuşuluyor.

Ağustos ayına kadar beklemelerini umuyorken Microsoft Mayıs ve Haziran ayları arasında iki üst model Windows 10 modelini çıkartacağı haberi doğruysa uzun süredir beklenen değişikliğe bir adım daha yakın olacağız. 2015 yılının ikinci finansal çeyreğinde çıkmasyla birlikte bekleyen bir başka sürpriz de iptal edilen McLaren modelinden sonra geleceğine kesin gözüyle bakılan 3D Touch özelliği.

Söylenti olsa da internet üzerinde çığ gibi büyüyen etki de bu bilgiyi destekler nitelikte. Windows 10'un telefonlar üzerinde çalışır bir halde görüntülenmesi, Şubat ayında başlayacak olan Phone Insider programı sayesinde birçok mobil kullanıcı da teknik önzileme paketine kavuşabilecekler. Gerekli olan uygulamayı indirmek istiyorsanız aşağıdaki indir butonunu tıklayabilirsiniz.

Microsoft Lumia 1330'un Kapak Görüntüsü Sızdırıldı

Microsoft Lumia 1330 Hakkında Yeni Sızıntılar Paylaşıldı

YORUMLAR