Windows 10'un Redstone 2 Güncellemesi Ertelendi

Windows 10'un Redstone 2 Güncellemesi Ertelendi

Microsoft'un Windows 10 için hazırladığı bir sonraki büyük güncelleme Redstone 2'nin ertelendiği dün firma yetkilileri tarafından açıklandı. 2017'ye kadar ertelenen büyük güncelleme için Microsoft yeni gelecek olan Windows 10 cihazlarını beklemek istiyor.

Bilgisayarlarımızı mobil ile birlikte kullanmamıza yarayan Continuum ile ortaya çıkan Redstone, yeni büyük güncellemesini 2017'nin bahar mevsiminde alacak. Her ne kadar ortada Microsoft'un bu güncellemeyi neden 1 sene kadar ertelediğiyle ilgili farklı yorumlar olsa da, Microsoft yeni gelecek olan Windows 10 cihazlarını beklemek istiyor. 

Microsoft yetkililerinin söylediğine göre bu aslında bir erteleme değil. Windows 10 destekleyen yeni cihazların gelmesiyle birlikte Redstone 2'yi daha da işlevsel bir hale getirmek isteyen Microsoft, kartlarını Continuum üzerine oynamak istiyor. Tüm bunların hepsi "bir sonraki büyük güncelleme dalgası" olarak adlandırılıyor. 

2017'ye kadar yeni Microsoft Surface ürünleri olacak mı ya da ayrı Microsoft ürünlerimi ortaya çıkacak mı, bu konuda hala kesin bir açıklama yok fakat Surface 4 veya yeni Surface Phone'un bu sene çıkacağı yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Mart Ayında Türkiye’de Raflara Yerleşecek Olan Huawei GR5’in Fiyatı Belli Oldu

Samsung’dan Dev Bir Video Çözümlü Soru Bankası: SSınav

4.5G İlk Aylarda Beklendiği Kadar Hızlı Olamayacak

YORUMLAR