Windows 10'un Satışa Sunulacağı Kutular Ortaya Çıktı

Windows 10'un Satışa Sunulacağı Kutular Ortaya Çıktı

Görebileceğimiz diyoruz, çünkü büyük olasılıkla çoğumuz bu Windows 10 işletim sistemi kutularını gidip bir perakendeci elektronik dükkanından satın almayacak bile.

Windows 10 otomatik olarak Windows 7 ve 8.1 sürümlerine gelecek olsa da, bu sürümlere sahip olmayanların DVD ve USB ISO sürümlere ihtiyacı olacak. Bu yüzden Microsoft, Windows 10 işletim sistemini kutulayarak da perakendeci merkezlere dağıtacak. Kutuların tasarımının da manşet resmimizdeki gibi olacağı düşünülüyor. Bu tasarım bir süre önce Microsoft perakende ürünler pazarlama departmanı tarafından çalışılmış. Tasarım açık ve yumuşak renkler içeriyor ve son derece sade bir Windows logosunu ön yüzünde barındırıyor.

Birkaç taslaktan hangisinin piyasa da olacağı henüz kesin değil ancak hangisi olursa olsun, bu ürün tüm dünyanın göreceği son Windows işletim sistemi kutusu olacak. 29 Temmuzdan sonra Microsoft tüm Windows 10 servis paketlerini ve rutin güncellemelerini çevrimiçi olarak sunacağından dolayı bu kutular zamanla antika kabul edilebilirler.

Yine de çoğumuz bu kutuları göremeyeceğimize göre belki de çocuklarımızım müzelerde görme şansları olabilir. 

Windows 10'u Bedava Almak İçin Ön Kayıt İkonu Geri Geliyor

Windows 10 RTM, 15 Temmuz'da Hazır

Windows 10'un Dağıtım Planı Açıklandı, İşte Detaylar

YORUMLAR