Windows 10'un Tarayıcısı Spartan Web'e Sızdırıldı

Windows 10'un Tarayıcısı Spartan Web'e Sızdırıldı

Windows 10 lansmanında tanıtımı yapılan, hakkında övgüyle söz edilen tarayıcı Spartan bugün web üzerinde görüldü. Geçen ay hakkında oldukça yazılıp çizilen Spartan'ın tüm özellikleri hazır gibi görünüyor.Windows 10 işletim sisteminin teknik ön izleme sürümüne çok yakında gelebileceği dedikoduları devam ederken, bir Çin web sitesi olan ITHome sayfalarında görüntülenen Spartan heyecan yarattı. Kullanıcılar indirmek için bir bağlantı arasalar da bulamadılar. 

Bir Microsoft ortağı olan ITHome şirketi sayfalarında verdiği görüntülerle Spartan hakkında detaylı bilgiler de veriyor. Tarayıcının web'de görünen görselleri oldukça detaylı ve kullanışlı bir internet aracıyla karşı karşıya olabileceğimizin de işareti. Cortana entegrasyonu da sağlanacak olan Spartan, özellikle kullanıcı dostu ancak son derece de detaylı menü tasarımlarıyla dikkat çekeceğe benziyor. 

Her dolaşılan web sitesi için daha sonradan okuma listelerinin oluşturulabildiği Spartan, Cortana ile bir araya gelince görme engelliler için de büyük bir kolaylık sağlayacak. Sizi Çin ITHome sitesinden aldığımız Spartan görüntüleriyle baş başa bırakıyoruz.  

Windows 10’un Spartan Tarayıcısı Her Platformda Çok Şık Duruyor

Windows 10 Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor?

Windows 10 Android Uygulamalarını Desteleyecek Mi?

Windows 10 Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

YORUMLAR