Windows 7 Kullanıcıları da IE11'i Kullanılabilecek

Windows 7 Kullanıcıları da IE11'i Kullanılabilecek

Microsoft, Windows 8.1’in ilk sürümünü geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sundu. Yazılım devi, yeni nesil Windows 8’i geliştirmeye devam ederken, bir yandan da yenilediği Internet Explorer tarayıcısını Windows 7'ye adapte etme çalışmaları içerisinde. Windows Blue ile birlikte yenilenen Internet Explorer, Windows 7 kullanıcıları için yakında indirilmeye sunulacak.

Daha hızlı sayfa yükleme, daha iyi pil ömrü, daha iyi dokunmatik performans, WebGL desteği sunan Internet Explorer 11, birtakım yeni özelliklerle geliyor. Sınırsız sayıda sekme açma imkanı, web sayfalarındaki telefon numaralarını aramak için kullanılan “Click to Call” özelliği, sekmeleri Windows cihazları arasında eşitleme, yeni nesil site ve uygulamaları destekleme IE11 ile gelen yeniliklerden sadece birkaçı.

Microsoft, Internet Explorer 11’in Windows 7 platformuna geleceğini doğrulasa da yayınlanma tarihi hakkında bir bilgi paylaşmadı. Bu yılın sonunda Windows 8.1’in nihai sürümünün piyasaya sunulması ile birlikte Internet Explorer 11’in tamamlanmış yüzü de kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak.

Google Kendi Oyun Konsolunu mu Geliştiriyor?

YORUMLAR