Windows 8 Reklam Videoları

Windows 8 Cuma günü raflardaki yerini almaya hazırlanırken, Microsoft şimdiden 42 ülkede global reklam kampanyalarını başlattı. Geçtiğimiz haftalarda Microsoft, Windows 8 için yapılacak olan tanıtım ve reklam çalışmalarının şimdiye kadar görülmemiş büyükl

Windows 8 Reklam Videoları

Windows 8 Cuma günü raflardaki yerini almaya hazırlanırken, Microsoft şimdiden 42 ülkede global reklam kampanyalarını başlattı.

Geçtiğimiz haftalarda Microsoft, Windows 8 için yapılacak olan tanıtım ve reklam çalışmalarının şimdiye kadar görülmemiş büyüklükte olacağından bahsetmişti ve bunun üzerine Microsoft'a yakın bir çok şirket tarafından Windows 8 için Microsoft tarafından ayrılan tanıtım ve reklam bütçesinin 2 milyar dolara yakın olduğu dedikoduları ortaya atılmıştı.

Cuma günü satışa sunulması beklenilen Windows 8'in, 25 Ekim tarihinde de Microsoft tarafından görkemli bir gösteriyle tanıtılması bekleniyor. Microsoft Store ve diğer bir çok internet sitesi üzerinden satın alabileceğiniz Windows 8'e, yine bir çok teknoloji mağazası aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Microsoft'un Windows 8 için hazırladığı tanıtım videolarından bir kaçına göz atabilirsiniz.

YORUMLAR