Windows 8.1 Ağustos Güncellemesi Sorunlu Geldi

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Windows 8.1 Ağustos güncellemesinden sonra bazı kullanıcılar, "kalıcı görev çubuğu" sorununu bildirdiler.

Windows 8.1 Ağustos Güncellemesi Sorunlu Geldi

Windows 8.1 için yayınlanan Ağustos güncellemesi küçük bir sorunu beraberinde getirdi. Bu durumun hata mı yoksa yeni bir işlev mi olduğu henüz bilinmiyor.
Microsoft’un geçtiğimiz günlerde Windows 8.1 için yayınladığı Ağustos güncellemesi, Metro uygulamalarında “görev çubuğu” sorununu beraberinde getirdi. Bu sorunu (veya işlevi) yaşayan kullanıcılara göre bu durum, güncellemeden önce yaşanmıyordu.

Güncellemeden önce görev çubuğuna erişmek için fareyi ekranın altına sürüklemeniz yeterliydi. Ancak güncellemeden sonra bazı kullanıcılar, görev çubuğunun açık kaldığını söylüyorlar. Görev çubuğunun uygulamalar arasında geçiş yaparken, fareyi sol üste sürüklediğinizde ortadan kaybolduğu da eklenmiş.

Yaşanan bu durumun bir hata mı, yoksa yeni bir işlev mi olduğunu Microsoft’tan gelebilecek bir açıklama sonrasında anlayabileceğiz. Güncellemeyle ilgili notlarda böyle bir işlevden söz edilmiyor. Windows 8.1’in Ağustos güncellemesinden sonra siz de buna benzer bir durum yaşadıysanız bizlerle paylaşabilirsiniz.

Novende ile Telefon Konuşmalarınızı Kimse Dinleyemeyecek

YORUMLAR