Windows 9 Saatimizi Yok Edebilir!

Windows 9 ile ilgili söylentiler devam ediyor; bu sefer Microsoft araç menüsündeki saatimize göz dikmiş durumda!

Windows 9 Saatimizi Yok Edebilir!

Windows 7'yi geçtik, hadi Windows 8'i de kuruttuk. Peki ya ne ara Windows 9'a kadar geldik? Zaman ne çabuk geçiyor öyle değil mi? Windows 9 ile ilgili ilginç söylentiler yayılmaya devam ediyor. Fakat bu seferki, biraz ürkütücü. Biraz.

Hatırlarsanız Windows 8'de sol alttaki başlat tuşumuzu kaldırmışlardı. Ne kadar sinirlensek de, aslında bir süre sonra ona da alıştık. Peki ya Windows 9'da ne gibi şeyler olacak? Bugün yayınlanan haberde, Windows 9'da alt taraftaki araç tuşunda kullandığımız saatin kaldırılacağı söyleniyor. Korkmuyoruz, ama ürküyoruz.

Henüz Microsoft'tan bu konuda bir yorum gelmemesi kullanıcıları daha çok germiş durumda. Tüm bunlara rağmen Microsoft'un Windows 9'da kullanıcılarına daha rahat kişiselleştirilebilir bir masa üstü sunacağı söyleniyor. Fakat bu yine de canımız saatimizi kaldırmaları için geçerli bir sebep değil. 

Tahminler arasında ise faremiz ile saatin olduğu yere geldiğinde saatin belireceği ve faremizi çektiğimizde tekrar kararacağı yönünde. Biz ise "Ne gerek var ki?" diyoruz. 

Yine Microsoft'un belirli bir düşüncesi olabilir, resmi açıklamaya kadar sessizliğimizi koruyacağız. Bizimle kalın.

Microsoft Bing'den Vazgeçmiyor

YORUMLAR