Windows Central Windows 10 İle Güncelleme Aldı

Windows Central, Windows 10 uygulamasına, giriş sorunları da dahil olmak üzere bilinen tüm sorunların giderilmesi için önemli bir güncelleme sundu.

Bir süredir Windows Central uygulamasındaki giriş sorunlarından şikayet eden kullanıcılar sonunda problemlerinin çözüldüğünü gördü. 

Windows Central, Windows 10 uygulamasına, giriş sorunları da dahil olmak üzere bilinen tüm sorunların giderilmesi için önemli bir güncelleme sundu. Bu yenilik, sorunların giderilmesinin yanında bazı iyileştirmeler de sunuyor. Elbette güncelleme ile gelen değişiklikler sadece bunlar değil

Windows Central Windows 10 güncellemesi

Bu güncelleme ile göze çarpan ilk gelişme, uygulamaya girişte ortaya çıkan problemlerin tamamen bitirilmesi. Windows 10 kullanıcıları, burada rahatlıkla oturum açabilecekler ve uygulamada bulunan makalelere çeşitli yorumlar gönderebilecekler.

Bu problemin tamamen bitirilmesinin yanında uygulamanın logoları ve ikonları da güncelleme ile beraber değişti. Ayrıca, uygulamada bulunan haber kategorileri de yenilendi ve makalelerin yazı tipleri güncellendi. Yine bu uygulamanın 1.3.9 sürümü ile beraber, podcastler bölümünde yer alan bazı sorunlar tamamen giderildi.

Windows Central, Microsoft Store üzerinden indirilme imkanına sahip. Tüm bunlara ek olarak; Windows Central uygulamasının son sürümüne güncellemek isteyen Windows 10 kullanıcıları, Microsoft Store’u tercih edebilir. Sizce Microsoft tarafından yapılan bu güncelleme, kullanıcıları tatmin edebilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR