Windows için EverNote 5 Yayınlandı

Windows için EverNote 5 Yayınlandı

Dünyaca ünlü popüler not alma programı EverNote, Windows kullanıcıları için geliştirilen yeni sürümüyle birlikte birçok yeni özelliği kullanıcılara sunuyor. Bunların en başındaysa yeni bir görünüm ve süper hızlı yeni fonksiyonlar geliyor.

EverNote 5 ile birlikte bizleri bekleyen yeni ve modern arayüz sayesinde çok daha kolay not alabiliyor, daha önceden almış olduğumuz notlara çok daha kolay ulaşabiliyor ve almış olduğumuz notların tamamını çok kolay şekilde düzenleyebiliyoruz. Geliştirici ekip daha önceki sürümlerde yer alan dikkat dağıtıcı tüm öğeleri kaldırarak, kullanıcıların çok daha temiz bir arayüz üzerinde not almalarına ve notlarını yönetmelerine olanak sağlamaya çalışmış.

Programın şık arayüzüne ek olarak gelen birçok yenilikçi özellik ve hızlı fonksiyonlar da bulunmakta. EverNote'un yeni sürümüyle birlikte kısayollar, notları sürükleyip bırakabileceğiniz basit bir panel, not defterleri, etiketler, kolay erişim için kaydedilebilir aramalar gibi birçok özellik ve yenilik kullanıcıları bekliyor.

Aynı zamanda daha önceki sürümlerde de yer alan hatırlatma fonksiyonu, geliştirilerek program içerisindeki yerini alan özelliklerden bir diğeri.

EverNote 5 ile birlikte sizleri bekleyen tüm özellikler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Tüm bunların dışında EverNote'un yeni sürümüyle birlikte kart görünümü özelliği de bizleri bekliyor. Kart görünümü özelliği sayesinde almış olduğunuz tüm notları ekran üzerinde daha küçük şekilde görüntüleyerek, kolayca aradığınız notu bulabiliyorsunuz. Atlas adlı bir diğer yeni özellik sayesinde de bulunduğunuz coğrafi konuma göre notlarınızı işaretleyebiliyorsunuz. Böylece hangi notu ne zaman nerede almış olduğunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Windows için EverNote'un yeni güncellemesi bir hafta içerisinde otomatik olarak dağıtılmaya başlanacak olmasına rağmen, programın son sürümü olan EverNote 5'i Tamindir.com farkıyla hemen indirerek, deneyebilirsiniz.

Yararlı Google Chrome Eklentileri

YORUMLAR