Windows için Skype 7.18 Sürüme Güncellendi

Windows için Skype 7.18 Sürüme Güncellendi

Microsoft’un ücretsiz olarak yazılı, sesli ve görüntülü görüşme imkanı sunan yazılımı Skype’ın mobil ve masaüstü sürümü sürekli güncellemelerle daha kullanışlı, hızlı ve sorunsuz hale getiriliyor. Windows için Skype’ın son güncellemesiyle kullanıcıların en çok şikayet ettiği sorunlar çözülüyor.

Kulanıcılara ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü sohbet etme imkanı tanıyan Skype, Microsoft’un sıklıkla güncellediği yazılımları arasında yer alıyor. Gerek mobil gerekse de masaüstü tarafta sıklıkla güncelleme alıyor. Skype’ın son güncellemesi okunan mesajların okunmamış gibi gösterilmesi ve sohbet mesajlarının düzgün görüntülenmemesi sorunlarını ortandan kaldırıyor ve film, tv şov karakterlerini sohbetlere taşıyan Moji’leri ayrı bölüme taşıyor. Tabii ki hata düzeltmeleri ve genel performans iyileştirmelerinin yapıldığını eklemek gerek.

Skype’da söz konusu sorunlarla karşılaştıysanız 7.18 sürüme güncellemenizi öneririz. Skype’ın son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilir veya Skype içerisinde güncelleme kontrolü seçeneğiyle en yeni sürümü alabilirsiniz.

YORUMLAR