Windows Phone 10'un Başlangıç Ekranı Görüntüleri Sızdırıldı

Windows Phone 10'un Başlangıç Ekranı Görüntüleri Sızdırıldı

Tek ürün ailesi, tek platform ve tek mağaza olarak tanıtılan Windows 10’un tanıtılmasına sadece haftalar kaldı. Windows kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunacak olan işletim sisteminin mobil sürümü de merakla bekleniyor. Windows Phone Italy tarafından paylaşılan yeni Windows Phone 10’a ait görseller ise yeni işletim sisteminin değişimini gözler önüne seriyor.

Windows Phone Italy’nin nereden aldığı belli olmayan fotoğraflarda Windows Phone işletim sistemi üzerinde çalışan Lumia 1520 modelini görüyoruz. Telefonun en sık kullanılan ve öne çıkan işlevlerinin ve uygulamaların yer aldığı ana ekran ve telefondaki yüklü tüm uygulamaların listelendiği uygulamalar listesini gördüğümüz fotoğrafta panoramik başlangıç ekranı arka planları dikkat çekiyor. Windows Phone 8.1 işletim sisteminde canlı kutucuklardan oluşan sıradan temanın Windows Phone 10’da yerini gerçek bir duvar kağıdına bırakacak olması, görselliğe önem verenler için harika bir yenilik. Bunun yanında fotoğraflardan, Windows 8.1 işletim sistemini kullanan Windows Phone kullanıcılarının yeni mobil işletim sistemini daha rahat kullanacağını söyleyebiliriz. Tabii ki fotoğrafların kaynağının belirtilmemesi paylaşılan görsellerin gerçekliğini sorgulamamıza neden oluyor.

Windows Phone 10'u merakla bekleyenler arasındaysanız, bir Windows Phone hayranı olan Ghani Pradita'nın konsept çalışmalarını da kesinlikle göz atmalısınız:

 

Windows Phone 10 Yola Çıktı 

YORUMLAR