Windows Phone 8'li HTC One Sürümü Ortaya Çıktı

Windows Phone 8'li HTC One Sürümü Ortaya Çıktı

HTC'nin son zamanlarda büyük bir atağa kalktığı ve Samsung gibi ürünlerini farklı kategoriler altında genişletme seçeneğini tercih ettiği bir gerçek. ilk olarak HTC One'ın Google Edition sürümünü piyasaya süren HTC, aynı zamanda HTC One Mini modeli ile yine Samsung'un ürün gamını genişletme stratejisinin bir benzerini uygulamaya devam etmişti.

Şimdi ise Windows Phone 8 işletim sistemli bir HTC One modelinin akıllı telefon piyasasındaki yerini alacağı ancak cihazın bazı açılardan esas HTC One ile değişiklikler göstereceğinden bahsediliyor. Zira tamamen metal bir gövdeden oluşması beklenen WP 8'li HTC One'ın aynı zamanda 4 ila 5 inçlik bir ekrana sahip olacağı belirtiliyor.

1080p Full HD görüntü kalitesini de yine 4 çekirdekli işlemcisi ile birlikte sunacağına inanılan cihaz yukarıda belirtilen bir kaç farklılık haricinde HTC One ile tamamen aynı olacak. Piyasaya sürülmesi durumunda en iyi donanımlı ve kaliteli Windows Phone 8 telefon olacak olan HTC One'ın sektörün rengini biraz değiştirmesi beklentiler arasında.

Apple'ın esnek bataryaları iWatch için mi?

YORUMLAR