Windows Phone Fabrikasından Sıcak Sızıntı Fotoğrafları

in'de yer alan bir fabrikadan bizlere ulaşan görüntüler yeni bir 5 inçlik Windows Phone modelinin kapıda olduğunu gösteriyor. Kasanın tamamını kapsamayan görüntülerde ekran açık bir şekilde görülebiliyor. Ürünü ele veren ayrıntı, ekranın alt kısmında yer

Windows Phone Fabrikasından Sıcak Sızıntı Fotoğrafları

Çin'de yer alan bir fabrikadan bizlere ulaşan görüntüler yeni bir 5 inçlik Windows Phone modelinin kapıda olduğunu gösteriyor. Kasanın tamamını kapsamayan görüntülerde ekran açık bir şekilde görülebiliyor. Ürünü ele veren ayrıntı, ekranın alt kısmında yer alan Windows Phone sanal butonları. Bu da bize gösteriyor ki Microsoft'un adı şu anda haberimizin olmadığı bir Windows Phone projesinde geçiyor. Şu an için test ürünü oldukları tahmin edilen örnekler mobil cihaz üretimi kısmında doğal olan deneme safhasından geçiyor olabilirler. Amaç, cihazlara seçilecek olan ekranın kalite düzeyini test etmek.

Şu an için belirsiz kalan durum, mevcut ekranın Microsoft'un resmi Lumia serisine mi ait olduğu yoksa üçüncü parti bir üreticinin hazırladığı bir model mi olması. Ne var ki görüntülerin yayılmasıyla birlikte etrafta dedikodular da yapılmaya başladı. Rivayete göre görmüş olduğumuz ekran çıkması beklenen Lumia 1030 modeli için tasarlanıyor. Ne var ki bu söylentiyi onaylayan herhangi bir kaynağa henüz rastlanılamadı.

2014 yılının sonbaharı biterken piyasaya yeni bir amiral gemisi çıkartmadan Nokia isminden ayrı yol alan Microft Lumia serisi yokluğunu çoktan fark ettirmeye başladı. Temmuz aylarında "McLaren" kod adlı bir projede bu döneme hazırlandığı kaydedilmişti ancak sebebi açıklanmayan nedenlerden dolayı bu proje de yarıda bırakıldı. Microsoft şu an için yeni HTC One ve Lumia 830 modellerine ağırlık verirmiş gibi bir görünüm sergiliyor.

Lumia 900 serisini amiral gemisi cep telefonu olarak takdim eden Microsoft'un 2015 yılının ortasına kadar bu seriye yönelmeyeceği düşünülüyor. 2015 yılının ortalarına doğru çıkışı hazırlanan Windows 10 ile birlikte daha uyumlu bir lansman imkanının yaratılacağı herkesçe kabul edilen bir faktör. Belki de şu an Lumia 940'ın ilk görüntülerine ulaştık. Yeni ayrıntılar elimize geçtiğinde size ayrıntılı bilgileri ulaştıracağız.

Microsoft Lumia 940'ın Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR