Windows Phone için Alternatif Instagram Uygulaması Çıktı

Windows Phone için Alternatif Instagram Uygulaması Çıktı

Windows Phone kullanıcıları uzun bir süredir resmi olarak çıkarılmayan Instragram uygulaması sebebiyle, platform üzerindeki eğlenceden mahrum kalıyorlardı. Fransız bir geliştirici bunu düşünerek Instagram'ın bir çok özelliğine sahip 6tag isimli uygulamayı geliştirdi.

Resmi Instagram uygulaması olmamasına rağmen ilk bakışta oldukça başarılı görünen 6tag, Instagram'ın neredeyse tüm özelliklerini beraberinde getiriyor diyebiliriz. Facebook ve Twitter üzerinden resim paylaşımı ve resim filtreleme özelliklerini barındıran uygulamayı bir çok kullanıcı indirerek kullanmaya başlamış durumda.

Windows Phone geliştiricilerinden Travis La Marr'ın yaptığı açıklama da uygulamanın çalışmasında sorun olmamasına rağmen gizlilik ve güvenlik poliçesi bulunmadığına değindi. Videoların birer kopyalarını ve kullanıcı bilgilerini kendi sunucularına gönderdiği de uygulama hakkında çıkan diğer haberler arasında.

Instagram alternatifi olarak kullanılabilecek tek uygulamama olmasına rağmen oldukça başarılı çalışan ve Instagram ile yapabilceklerinizin bir çoğunu yapabildiğiniz uygulamayı sitemizden indirerek, deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Foursquare ve Yahoo Bilgi Paylaşımı Yapacak

YORUMLAR