Windows Phone için Facebook Beta Uygulaması Yayınlandı

Windows Phone için Facebook Beta Uygulaması Yayınlandı

Microsoft şu anda Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlar için hazırlanan Facebook uygulamasının çok daha gelişmiş bir sürümü üzerinde çalışıyor ve bugün bu çalışmaların meyvesini görme imkanımız var. Henüz beta aşamasında olsa da yepyeni bir Facebook Windows Phone uygulaması Windows Phone Store’da yerini aldı ve denemek isteyen kullanıcılar için hazır.

Mevcut olan uygulamadan çok daha kolay kullanılır ve daha hızlı erişilebilir bir Facebook uygulaması hazırlama peşinde olan Microsoft, betayı denemek isteyen kullanıcılardan geri dönümler sayesinde hataların tespitini ve iyileştirmeler yapmayı bekliyor.

Tamamen farklı bir tasarıma sahip olacak olan uygulama, henüz bu deneme aşamasında olduğundan dolayı elbette gecikme, yavaşlama ve kilitlenme gibi sorunlara sahip ancak kısa süre sonra bu sorunların ortadan kalkacağına inanıyorum.

Yeni özellikler arasında ise yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, Facebook zaman tüneli ve paylaşım yapma, yepyeni bir tasarım yer alıyor. Kullanıcıların kafasının karışmaması için Windows Phone Store’da yer almayan uygulamaya manuel olarak ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Not: Henüz tüm sorunlarından arındırılmamış olan Windows Phone Facebook Beta uygulamasını sadece deneyimli bir kullanıcıysanız kurmanızı öneriyoruz.

Google Glass kullanım kılavuzu videosunu kaçırmayın

YORUMLAR