Windows Phone için Skype'a Fotoğraf Paylaşım Özelliği Geldi

Windows Phone için Skype'a Fotoğraf Paylaşım Özelliği Geldi

Skype, hem mobil hem de masaüstü kullanıcıları için sürekli olarak güncellenerek yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Bu sefer sevindirici haber Windows Phone kullanıcıları için.

Çapraz platform desteği sunan, ülkemizde de hatrı sayılır kullanıcı sayısına sahip olan ücretsiz görüntülü ve yazılı mesajlaşma uygulaması Skype, Windows Phone kullanıcıları için güncellendi ve 2.21 sürümüne ulaştı. Performans ve kararlılık iyileştirmeleri, sık karşılaşılan hataların düzeltilmesi ve yeni fotoğraf paylaşma seçeneğinin eklenmesi güncellemeyi önemli kılıyor.

Skype’ı son sürüme yükselten Windows Phone kullanıcıları artık listelerindeki kişi veya kişilerle fotoğraf paylaşımında bulunabilecek. Ancak bunun için karşı tarafın Skype’ın 5 veya daha üstü sürümünü kullanan bir iPhone kullanıcısı veya Windows Phone 8 ve üzeri cihaz sahibi olması gerekiyor. Kullanıcılar diğer platformları kullanan kişileriyle fotoğraf paylaşmak istediklerinde karşı taraf resmin URL bağlantısını alacak. Fotoğraf paylaşımının tüm platformlar arasında sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi ilerleyen aylarda gelecek güncellemelerle mümkün kılacak.

Güncellenen Skype’da sohbet ekranın da yenilendiği göz çarpıyor. Yukarı kaydırma hareketiyle görüntülenen sohbet geçmişi artık daha fazla sohbet içeriyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar seçenekler butonuna dokunarak en sık sohbet ettikleri kişileri favorilerine ekleyebiliyor ve listeden istedikleri kişiyi seçerek sohbet başlatabiliyor. Yeni güncelleme ile gelen bir diğer yenilikse biçimlendirme. Biçimlendirme özelliği sayesinde yazıları kalınlaştırmak, italik yapmak, altını çizmek mümkün hale geliyor.

WhatsApp'a Android Wear Desteği Geldi

YORUMLAR