Windows Phone için Youtube Tekrar Yayında

Windows Phone için Youtube Tekrar Yayında

Daha önce Microsoft tarafından Windows Phone için yayınlanan Youtube uygulaması içerisinde yer almayan reklamlar yüzünden Google tarafından veto yemiş ve uygulama Windows Phone Mağazası üzerinden kaldırılmıştı. İki şirket arasında yapılan anlaşmalar sonrasında, Windows Phone için Youtube uygulamasının iki büyük şirket tarafından tekrar geliştirilerek güncel bir sürümün yayınlanmasına karar verilmişti.

Bugün bir Microsoft sözcüsü tarafından yapılan "Google'ın da desteğiyle Windows Phone kullanıcılarına çok daha gelişmiş bir Youtube deneyimi yaşatmak için geliştirdiğimiz uygulamanın son sürümüne tekrar Windows Phone Mağazası üzerinde yer vermiş bulunmaktayız." açıklamasıyla birlikte Windows Phone için geliştirilen Youtube uygulaması tekrar mağazada yerini almış oldu.

Her ne kadar Microsoft uygulama içerisinde yer alan indirme seçeneğini geri çekmiş olsa da güncellenen yeni versiyon içerisinde de birçok yeni özellik kullanıcıları bekliyor. Video yükleme desteği gerçekten büyük bir değişiklik ve Windows Phone kullanıcıları için kaydetmiş oldukları videoları servis üzerine yüklemeyi oldukça kolay hale getiriyor. Aynı zamanda canlı yayın yapan video kanalları için destek de yeni sürümle birlikte kullanıcılara sunulan diğer yeniliklerden bir diğeri.

Tüm bunların dışında Microsoft tarafından yeni Youtube uygulamasına dahil edilen diğer özellikler arasında çalma listelerine, yüklenen videolara, video listelerine ulaşabilme ve Youtube profil sayfasını yönetebilme geliyor. Sesli arama ve sesli aktivasyon gibi özellikler de kullanıcıların telefonu ellerini kullanmadan kullanabilmeleri için uygulamaya dahil edilmiş durumda.

Windows Phone için terkar yayına başlayan Youtube uygulamasını Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

PirateBrowser 100.000 İndirme Sayısını Geride Bıraktı

YORUMLAR