Windows Phone'a PS Vita Oyunu Gunhouse Geldi!

Windows Phone'a PS Vita Oyunu Gunhouse Geldi!

PS Vita için çıkmış bir oyun olan Gunhouse, Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz olarak ulaştı. Yarı kule savunma, yarı bulmaca oyunu olan Gunhouse'da size sunulan blokları bir araya getirip silah üretmeniz gerekiyor. Yaratık akınlarının saldırılarına uğrarken üretmiş olduğunuz bu silahlar sizin savunma hattınızı oluşturacak. Bloklarınız ne kadar büyükse o kadar iyi bir sailaha sahip oluyorsunuz.

Silah üretimi için kısıtlı bir zamanınız var. Bu süre zarfı içerisinde elinizden geldiği kadar iyi ve çok silah hazırlamakla mükellifsiniz. Yaratık akınları arasındaki kısıtlı süreyi bulmacada oldukça aktif bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Biraz zorlayıcı olsa da oyuna katılan ekstra bulmacalar adrenalin seviyesi yüksek bir oyun deneyimi yakalamanızı sağlıyor.

Genel anlamda değerlendirilecek olursa, Gunhouse etkileyici bir kule savunma oyunu ve Windows Phone kullanıcıları diğer mobil platformlara ulaşmayan bir oyuna sahip oldular. Ücretsiz olduğu için reddedilmesi zor bir teklif olarak karşımıza çıkan Gunhouse, Windows Phone kullanıcılarını ziyadesiyle mutlu edecektir. Başarılı optimizasyon ayarları sayesinde 512 MB RAM cihazları da bu oyunu oynayabiliyorlar.

Nokia Windows Phone’a Veda mı Ediyor?

YORUMLAR