WinISO'ya Windows 8.1 Desteği Geldi

WinISO'ya Windows 8.1 Desteği Geldi

Popüler sanal disk oluşturma programı WinISO'ya gelen yeni güncellemeyle birlikte program üzerinde yer alan birçok özellik geliştirilmiş durumda. Bu geliştirmelerin dışında en çok dikkat çeken yenilik ise programın bundan böyle Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 8.1 ile uyumlu olarak çalışabilecek olması.

Yeni gelen güncellemeyle birlikte 6.3.0.4969 sürümüne yükseltilen WinISO, Windows 8.1 önizleme sürümüyle tamamen uyumlu çalışabilecek şekilde optimize edilmiş durumda. Ayrıca programa yeni gelen özellikler arasında dikkat çekenlerden bir diğeri de seçilen disk görüntülerini düzenleme sırasında karşımıza gelecek olan küçük önizleme resimleri.

Bunlara ek olarak yeni sürümle birlikte program üzerinde bilinen birçok hata da düzeltilmiş durumda. Bu nedenle WinISO programını kullanmakta olan kullanıcılar gerekli güncelleme paketininin kurulumunu yaptıktan sonra, programı çok daha yüksek bir performansla kullanabilirler.

Bilinen en eski sanal disk oluşturma programları arasında yer alan ve sürekli olarak kendini yenilemeye devam eden WinISO, yine kendisi gibi eski olan Windows XP'den tutunda yeni ve modern bir işletim sistemi olan Windows 8'e kadar tüm işletim sistemleriyle uyumlu şekilde çalışmaya devam ediyor.

WinISO'nun en son sürümü olan WinISO 6.3.0.4969'u Tamindir üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

The Pirate Bay Sansüre Karşı Web Tarayıcısı Hazırladı

YORUMLAR