Witcher 3 Blood & Wine Çıkış Tarihi Belli Oldu

Witcher 3 Blood & Wine Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz senenin en başarılı oyunları arasında yer alan The Witcher 3'ün bir süredir geliştirilmekte olan genişleme paketi Blood & Wine'ın çıkış tarihi Steam üzerinde ortaya çıktı. Rol yapma oyunu sınıfına farklı bir yaklaşım getiren, sunduğu kaliteyle kendisini tekrar tekrar oynatmayı başarabilen The Witcher 3'ü bitirdiğimizde oyunun tadı damağımızda kalmıştı. Açık dünya tasarlamayı çok iyi bir şekilde başaran CD Projekt Red oyunun hikaye zincirinde de büyük bir emek harcamış ve bize destansı bir RPG  tecrübesi yaşatmıştı.

CD Projekt Red, The Witcher 3'ün ilk genişleme paketi olan Hearts of Stone'u geçtiğimiz senenin Ekim ayında yayınlamıştı. Aradan geçen süre boyunca da bize yeni genişleme paketi Blood & Wine ile ilgili ipuçları ve detaylar sunarak ilgimizi canlı tutmuştu. Geçtiğimiz gün Steam üzerinde ziyarete açılan Witcher 3 Blood & Wine sayfası ise yeni genişleme paketinin çıkış tarihini gözler önüne serdi:

Bu sayfa kısa bir süre sonra yayından kaldırılsa da sayfa üzerinde genişleme paketinin çıkış tarihi 30 Mayıs olarak gösteriliyor; yani bu tarihte herhangi bir değişiklik yapılmazsa çok beklememize gerek kalmayacak. Yayından kaldırılan sayfada yeni genişleme paketi ile ilgili detaylara da yer verilmiş:

Toussaint adlı bölgeyi ziyaret edeceğimiz yeni genişleme paketi serinin kahramanı Geralt'ın baş rolde olacağı son Witcher hikayesi olabilir; çünkü daha önceden CD Projekt Ekibi Witcher 3'ün Geralt'ın yıldızı olduğu son Witcher oyunu olduğunu açıklamıştı.

The Witcher 3, Tüm Zamanların En Çok Ödül Alan Oyunu Oldu

The Witcher 3: Blood and Wine'dan Yeni Ekran Görüntüleri

YORUMLAR