Witcher 3 Özel Xbox One Görüldü

Witcher 3 Özel Xbox One Görüldü

Microsoft ve CD Project Red, The Witcher 3’e özel bir Xbox One tasarladılar. Bu konuyla ilgili dedikodular daha önce ortada dolaşıyordu. Witcher 3 Xbox One resmen açıklandı.

Konsol piyasasında bazı ürünler özel olarak tasarlanarak satışa sunuluyor. Xbox One’da bu akıma ayak uydurdu ve çok yakında piyasaya sürülecek olan Witcher 3’e özel bir konsol tasarladı. Microsoft ve The Witcher serisinin yapımcısı CD Project Red, Xbox One konsolunu oyuna özel olarak yeniden yarattılar.

Gümüş metalik bir kasa ve oyun kahramanının kabartmalı bir portesi ile şekillendirilen cihaz yanında elbette oyun ile birlikte piyasaya sürülecek.

Bu noktada çok daha önemli bir konu var; bu özel Xbox One’dan sadece bir tane üretildi. Bu özel konsola PAX East yarışmasını kazanan şanslı oyuncu sahip olabilecek. Konsolun yanında birçok özel tasarım Xbox One kontrol cihazları da olacak. Şanslı oyuncu bunlardan istediğine sahip olabilecek.

Witcher 3 aslında 2014 yılında raflarda olacaktı, ancak oyunun çıkış tarihi 19 Mayıs 2015 tarihine ötelenmişti. Oyun Xbox One, PC ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilecek.

The Witcher 3: Wild Hunt Oynanış Videosu

The Witcher 3'ten Yeni Detaylar

The Witcher 3’ün Devamı Olacak

YORUMLAR