Witcher Kart Oyunu GWENT'in Açık Betası Başladı!

Witcher Kart Oyunu GWENT'in Açık Betası Başladı!

The Witcher 3 geliştiricisi CD Projekt RED bir süre önce oyununun güzel bir parçası olan GWENT kart oyununu tek başına bir oyun haline getirme kararı almıştı.

Geçtiğimiz günlerde GWENT'in kapalı betası gerçekleşmiş, CD Projekt RED bu kapalı betaya katılan oyunculara Witcher 2 oyununu hediye etmişti. Bu güzel sürprizden sonra şimdi de GWENT açık betası başladı ve oyun bütün oyunculara ücretsiz olarak sunuldu.

Eğer The Witcher 3 oynadıysanız GWENT'in ne derece eğlenceli bir kart oyunu olduğunu bilirsiniz. Kendi başına bir oyun haline getirilen GWENT, içinde bir tek kişilik hikaye modu içerecek ve bize Witcher evreni içinde geçen alternatif bir hikaye sunacak. Bunun yanında heyecan dolu online karşılaşmalar da yapabileceğiz. Oyunda 6 farklı taraf bulunuyor, biz bu tarafların kartlarını toplayarak kendi destemizi oluşturuyor ve rakiplerimizin karşısına çıkıyoruz. Oyunun betasını oynamaya başlamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

CD Projekt RED, GWENT'in açık betasının başlamasıyla birlikte birkaç video da yayınladı. Bu videolar arasındaki GWENT sinematik tanıtım videosu ise nefes kesiyor. Witcher serisinin baş kahramanı Geralt'ın ve Ciri'nin yer aldığı bu videonun son yıllarda seyrettiğim en başarılı oyun tanıtım videosu olduğunu söyleyebilirim, GWENT oynamayacak olsanız bile bu video sizi oyunu oynamaya ikna edebilir:

Aşağıdaki video ise GWENT'in oyun mekaniklerini ve nasıl oynandığını bize anlatıyor:

CD Projekt'ten Bedava Witcher 2 Sürprizi

YORUMLAR