WM Dergi ile Web Teknolojilerini Takip Edin

WM Dergi ile Web Teknolojilerini Takip Edin

WM Dergi, Haziran 2012’den beri ücretsiz olarak okuyucuları ile buluşuyor ve bilgisayarlar, tabletler ile akıllı telefonlardan takip edilebiliyor. Web teknolojileri konusunda aradığınız pek çok dosya konusunu her sayısında detayları ile işleyen WM Dergi’nin aylık okuyucu sayısı şimdiden 50.000’leri aşmış durumda ve gün geçtikçe daha fazla web meraklısı tarafından takip ediliyor.

İçeriğinde hem kaliteli hem de özgün yazıları barındıran WM Dergi, deneyimli ekibinin sağladığı olanaklar sayesinde her ay incelemeler, röportajlar, haberler ve web teknolojilerini takip etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiyi sağlama konusunda oldukça iddialı.

Ayrıca web teknolojileri ile ilgili amatör veya profesyonel okuyucularının ürettikleri içerikleri de inceleyip değerlendirdikten sonra uygun görülmesi durumunda dergilerine ekleyen WM Dergi ekibi bu yönüyle okuyucu-yayıncı ilişkileri konusunda bir adım önde görünüyor.

Kasım sayısında Sosyal Medya Denetimi, Yeni Nesil SEO Önerileri, Freelance Rehberi ve İnternetten Para Kazan gibi konulara değinen WM Dergi kısa zaman içerisinde özellikle webmasterlar ve internet teknolojileri takipçileri arasında popülerliğini daha da arttıracaktır. WM Dergi'yi ziyaret etmek için aşağıdaki dergi kapağına tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR