Wolfenstein II:The New Colossus'dan Muhteşem Bir Video Daha Geldi

Wolfenstein II:The New Colossus'dan Muhteşem Bir Video Daha Geldi

Bethesda ve Machine Games, Wolfenstein II: The New Colossus için hazırladıkları "No More Nazis (Artık Nazi'ler Yok)" isimli muhteşem bir videoyla tekrar bekleyenlerinin karşısına çıktılar.

2014 yılında ansızın ortaya çıkan Wolfenstein: The New Order, seriyi modern zamanlara taşımış ve bunu yaparken herkesten tam not almayı başarmıştı. Eski yılların oynanış dinamikleri ve bölüm tasarımlarını modern çağa mükemmel şekilde taşıyan Machine Games, E3 2017 sırasında geliştirmekte olduğu devam oyununu da çılgın bir tanıtım videosuyla göstermişti. 

Diğer Wolfenstein oyunları gibi 2014 yılında yayınlanan Wolfenstein: The New Order da İkinci Dünya Savaşı'ndan galip çıkan ve Amerika'yı tamamen işgal eden bir Nazi dünyasında geçiyordu. Unutulmaz karakterimiz William "B.J." Blazkowicz'nin bilincini tekrar kazanmasıyla başlayan oyunda, Blazkowicz'in neredeyse yok olan direnişi tekrar canlandırmasına yardımcı oluyorduk.

The New Order'ın devamı niteliğinde olacak Wolfenstein II: The New Colossus için No More Nazis ismiyle yayınlanan videoda, oyunun hikayesine dair küçük detaylar verilirken, hikaye boyunca karşımıza çıkacak düşmanların bir kısmını ve oyuna yeni eklenen karakterleri de görebiliyoruz. Oldukça başarılı hazırlanan o videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Wolfenstein 2 - Çikolata ve Kardeş Sevgisi Videosu

Wolfenstein: The New Order Duyuruldu

YORUMLAR