Wonder Woman 1984 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Wonder Woman 1984 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

DC hayranlarının yollarını gözlediği Wonder Woman 1984’ün vizyon tarihi nihayet açıkladı. Başrollerinde Gal Gadot ve Chris Pane ikilisinin olduğu devam filmi, 5 Haziran 2020 tarihinde izleyicisiyle buluşacak.

Wonder Woman ne kadar çizgi roman okuyucularının yakından tanıdığı bir DC karakteri olsa da, ana akım tarafından pek de bilinmiyordu. Ta ki, 2012 yılındaki Justice League filmine kadar.

Hollywood’un parlayan yıldızı Gal Gadot ile vücut bulan Wonder Woman, Justice League’e dair ender güzelliklerden bir tanesiydi. Gösterdiği akılda kalıcı performanstan sonra DC’den bir spin-off koparan Wonder Woman, dünya çapında 821 milyon dolar gişe hasılatı toplayarak muazzam bir başarıya imza atmıştı.

wonder woman 1984

DC’nin First Lady’si, Wonder Woman 1984 ile yoluna devam edecek. Filmin resmi Instagram hesabından paylaşılan fotoğrafta, vizyon tarihinin 5 Haziran 2020 olduğu duyuruldu.

Yönetmen koltuğu ilk filmde olduğu gibi yine Patty Jenkins’e emanet. Devam filminde Gal Gadot ve Chris Pine ikilisine Connie Nielsen, Robin Wright, Kristen Wiig ve Pedro Pascal gibi isimler eşlik ediyor.

 

 

Öte yandan DC’nin gişeleri vuracağı tek spin-off Wonder Woman 1984 olmayacak.  Jason Momoa’lı Aquaman aralık ayında geliyor, onu Nisan 2019’da Shazam takip ediyor. Her ne kadar DC Sinematik Evreni’nden bağımsız olacak olsa da, Joaquin Phoenix'in oynayacağı Joker filmi de Ekim 2019’da çıkacak. Tabii Margot Robbie’yi izleyeceğimiz Birds of Prey ve James Gunn’ın yöneteceği Suicide Squad 2’yi de unutmayalım. Anlayacağınız önümüzdeki aylar DC için bir hayli hareketli geçecek.

En fazla beklediğiniz DC filmi hangisi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.