Wondershare PDF Password Remover Kısa Bir Süreliğine Bedava! -Uzatıldı

Wondershare PDF Password Remover Kısa Bir Süreliğine Bedava! -Uzatıldı

Güncelleme: Kampanya 28 Haziran tarihine kadar uzatılmıştır.

Bilgisayarlar için geliştirdiği video dönüştürme programları gibi farklı amaçlara hitap eden yazılımlarıyla yakından tanıdığımız Wondershare firması kullanıcılara PDF şifre kaldırma konusunda yardımcı olan yazılımı Wondershare PDF Password Remover'ı kısa bir süreliğine ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak. Wondershare PDF Password Remover temel olarak üzerinde şifre koruması ve kısıtlamalar olan PDF dosyalarının şifrelerini kaldırmanıza imkan tanıyan bir yazılım. Program ile açık şifreye ya da izin şifresine sahip PDF dosyalarının şifrelerini kaldırabilmeniz mümkün. PDF dosyalarında 2 tür şifre bulunuyor. Bu şifrelerden ilki açık şifre ya da kullanıcı şifresi olarak adlandırılan şifre. Bu şifreye sahip PDF dosyalarını açabilmek için bir şifre girmeniz gerekiyor. Bu tür şifreye sahip PDF dosyalarının şifresini Wondershare PDF Password Remover ile kalıcı olarak kaldırmak için şifreyi biliyor olmanız ve sorulduğunda girmeniz gerekiyor. Bir diğer şifre türü de izin şifresi. Bu şifreye sahip PDF dosyalarını görüntüleyebiliyorsunuz; fakat kopyalanmaları, değiştirilmeleri veya yazdırılmaları şifreyle kısıtlanıyor. Wondershare PDF Password Remover bu tür şifreleri şifreyi girmeye gerek kalmadan kırabiliyor.

Wondershare PDF Password Remover toplu olarak şifre kaldırabilmekte. Programa aynı anda 200 PDF dosyasını tanıtabiliyor ve tek tıklamayla şifre kaldırma işlemini başlatabiliyorsunuz. Şifre kaldırabilmek için ilk önce PDF dosyalarını seçiyor, sonra şifresi kaldırılan dosyaların kaydedileceği klasörü belirliyorsunuz. Son olarak işlemi başlatıyorsunuz.

Wondershare PDF Password Remover'a ücretsiz sahip olabilmek için öncelikle bu bağlantıyı kullanarak programı indirin:

İkinci olarak bu sayfadan ücretsiz lisans kodunuzu alın:
https://pdf.wondershare.com/cooperation/tamindir-get-registration-code.html

Son olarak e-posta adresinize gelen kodu programda girin ve lisansınızı aktifleştirin.

Wondershare PDF Password Remover'da düzenlenen kampanya hafta sonu boyunca devam edecek. Yani programa ücretsiz sahip olmak için acele etmenizde fayda var.

YORUMLAR