Wordpress 3.5.1 Yayınlandı

Wordpress 3.5'un çıkışının ardından geçen bir buçuk aylık süreden sonra ilk ara güncelleme paketi olan Wordpress 3.5.1 bizlerle. Beklenen birkaç düzeltme, bazı güvenlik yamaları ve gerçekleştirilen birkaç ince ayar dışında görünürde hayranlık yaratacak mu

Wordpress 3.5.1 Yayınlandı

Wordpress 3.5'un çıkışının ardından geçen bir buçuk aylık süreden sonra ilk ara güncelleme paketi olan Wordpress 3.5.1 bizlerle. Beklenen birkaç düzeltme, bazı güvenlik yamaları ve gerçekleştirilen birkaç ince ayar dışında görünürde hayranlık yaratacak muhteşem bir gelişme olmasa da yine de güncellemeyi kesinlikle edinmelisiniz.

Düzeltmeler arasında nadiren meydana gelen bir hata olan ve zamanlanmış içeriklerde oluşan bazı HTML elementleri artık editör aracılığıyla kolayca kaldırılabiliyor,

Eğer WordPress'i bir Windows ISS sunucusu üzerinde kullanıyorsanız sisteminizi 3.5'tan 3.5.1'e güncellerken bir hatayla karşılaşabilirsiniz ve bu güncelleme işlemini engelleyebilir. Bu sorunla ilgili araştırmalar devam etmektedir ve yakın zamanda çözüme kavuşacaktır.

Aynı zamanda Wordpress 3.5.1 sürümüyle birlikte bilinen güvenlik açıklarıda kapatılarak, sistem çok daha güvenli bir hale getirilmiştir.

Wordpress 3.5.1'i sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Sony Para Cezasına Çarptırıldı!

YORUMLAR