WordPress Artık Sitenizin En Popüler Olduğu Zamanı Sizlere Sunuyor

WordPress Artık Sitenizin En Popüler Olduğu Zamanı Sizlere Sunuyor

Popüler CMS sistemi WordPress’e gelen İstatistikler özelliğiyle artık içerik yayınlamak için en doğru zamanı kolayca öğrenebileceksiniz.

WordPress’in İstatistikler (Insights) özelliği, Google’ın Analytics servisiyle benzer şekilde çalışıyor diyebiliriz. Bu özellik sitenizin trafik kaynakları, sayfa görüntülenme sayısı, ziyaretçi sayısı ve sitenizden dışarıya verilen bağlantıları göstererek ekstra bir eklenti kurmaya gerek bırakmıyor. Bunun yanı sıra, sitenizin en çok ziyaretçi aldığı gün ve saati de gösteren bu özellikle beraber içeriklerinizi daha etkin bir şekilde ziyaretçilerinize sunabileceksiniz.

Haftanın en popüler gün ve saati, bu saatler içinde gelen ziyaretçilerin oranı da İstatistikler sayfasında listeleniyor. Yorumlar, takipçiler, etiketler, kategoriler ve duyuru seçeneklerini de İstatistikler sayfasına taşıyan WordPress, aynı zamanda içerik yayınlama sıklığını da sizlere görsel olarak sunuyor. WordPress’e eklenen yenilikleri görebilmek ve kullanabilmek için WordPress.com hesabınızla giriş yaparak, İstatistikler sayfasına geçebilirsiniz.

Yeni güncellemeyle birlikte blog yazarlarının, hazırladıkları içerikleri en doğru zamanda sunarak daha geniş kitlelere hitap edebilmesi imkanı WordPress’in en güçlü yönlerinden birini daha bizlere göstermiş oldu.

Periscope Güncellendi, Artık Türkçe

LINE'ın Yeni Sesli Arama Uygulaması ile 200 Kişi Aynı Anda Grup Sohbeti Yapabiliyorsunuz

YORUMLAR