World of Tanks 8.8 Güncellemesi Yakında Geliyor

World of Tanks 8.8 Güncellemesi Yakında Geliyor

Dünya genelinde oldukça popüler olarak oynanmakta olan Wargaming'in baş yapıtı World of Tanks için güncelleme yapılacağı duyuruldu. Guiness Rekorlar kitabına adını yazdırmış olan oyunun 8.8 güncellemesi Avrupa ülkelerinde daha yakın tarihlerde gerçekleşecek.

World of Tanks'ın 8.8 güncellemesi ilk olarak 11 Eylül tarihinde Kuzey Avrupa ülkelerindeki serverlar üzerinden oynayan oyuncular için gelirken, Kuzey Amerika'daki oyuncular için 12 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Daha sonra sırasıyla Kore ve Güneydoğu Asya ülkelerinde 16-18 Eylül tarihlerinde indirilebilir vaziyete getirilecek.

Oyuna sunulan yeni güncellemeyle birlikte herkesin merakla beklediği 6-8 seviyelerindeki Sovyet tanklarıyla birlikte yepyeni bir savaş alanı Tundra'da maceraya dahil olacak. Ayrıca Sovyet tankları arasında yer alacak olan ve orta seviyedeki en iyi tank olması muhtemel olan Object 140 şimdiden oyuncuların garajlarına ilave etmeyi planladıkları tanklardan biri olacağını düşünmekteyiz.

Güncellemenin oyunda meydana getireceği diğer önemli gelişmeler arasında 4. seviye DW ağır savaş aracı, 6. seviye VK3002 (M), VK3601 ve son olarak VK30001 araçlarının ağır tank seviyelerine çevrilmesidir. Bunlara ek olarak oyuna Çin'e ait iki premium tankın katılacağını da söylememizde yarar var.

Battlefield 4'ün Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR