World of Tanks Şifrelerinizi Değiştirin!

World of Tanks Şifrelerinizi Değiştirin!

Dünyanın en önemli ve en çok oynanan online oyunlarından birisi olan World of Tanks’ın yapımcısı Wargaming’in yaptığı açıklama birçok World of Tanks oyuncusunu endişeye soktu. Yapılan açıklamada birçok kullanıcının bilgileri istem dışı olarak sızdırılmış olabilir.

Oyun içinde meydana gelen güvenlik ihlali nedeniyle birçok oyuncunun gizli bilgileri tehdit altında. Oluşan güvenlik açığı World of Tanks’ın bünyesindeki her oyuncuyu ilgilendiriyor çünkü bu güvenlik ihlalinin mağdurlarından birisi sizde olabilirsiniz.

Wargaming akıllı telefon ve tabletlerde boy göstermenin arifesinde böylesi olaylarla uğraşmak zorunda kalıyor. Yapılan testler ve kontroller sonucu böyle bir güvenlik açığının meydana geldiği tespit edildi. Wargaming bu açığı kapatmak için çalışmalara başladı, oyunu oynayan herkesin şifresini değiştirmesi gerektiği bildirildi ve bu işlemin ardından oyunda 300 altın sahibi olacaksınız. Eğer hâlâ oyuna kayıt olmadıysanız, kayıt olmak ve oyunu indirmek için World of Tanks İndir sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Rakamlarla Xbox 360

YORUMLAR