World of Warcraft 11 Yaşında! Hediyelerinizi Almayı Unutmayın

World of Warcraft 11 Yaşında! Hediyelerinizi Almayı Unutmayın

Yaklaşık olarak 7 - 8 yılımı verdiğim World of Warcraft yani kısaca WoW'ın 11. yıl dönümünü yazmak yine bana nasip oldu. Yıllardır kendi alanındaki liderliği ve popülerliği hiç bir oyuna kaptırmaya fakat eski zamanlara göre sahip olduğu büyük oyuncu kitlesine sahip olmayan World of Warcraft her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yaşını oyunculara dağıttığı hediyeler ile kutluyor.

16 - 30 Kasım tarihleri arasındaki kutlamalardan hediyelerinizi alabilmeniz için aktif bir WoW hesabı ile oyuna girmeniz yeterli. Bu nedenle aktif yani açık bir hesabınız bulunuyorsa fakat son zamanlarda pek oyuna giremiyorsanız belirtilen tarihlerde girip ödüllerinizi mutlaka almanızı tavsiye ediyorum.

Peki Blizzard WoW oyuncucularına bu yıl neler veriyor?

  • 5 Kullanımlık efsane silah Thunderfury'nin kozmetik versiyonu.
  • Deadmines'daki son bossumu Edwin VanCleef'in 50 kullanım kıyafet seti.
  • Murloc ve Gnoll kostümleri.
  • Yüzde 11'lik Exp. arttırma.

Eğer aktif olarak WoW oynuyorsanız kendinize yeni alt karakterler kasmanın tam vakti diyebilirim. Heirloom'lar ve etkinlikten gelen yüzde 11'lik bonus ile çok daha hızlı level kasabilirsiniz. Bunun dışında hesaba bağlı olarak verilen hediyeleri birden çok alabilmek için ekstra karakter açıp hepsini tek bir hesapta kullanabilirsiniz.

Nice mutlu yıllara WoW!

YORUMLAR