World Of Warcraft 12. Yaşını Kutluyor

World Of Warcraft 12. Yaşını Kutluyor

Blizzard'ın efsanevi MMORPG oyunu World of Warcraft'ın hayata geçmesinden bu yana 12 yıl geçtiğini biliyor muydunuz? Oyunun yeni yaşına ithafen, yıllandıkça güzelleşen Warcraft'da 30 Kasım tarihine kadar çok özel hediyeler var.

Her zaman söylediğimiz gibi, tarihte pek çok MMORPG vardır, ama hiçbiri bir World of Warcraft değildir. Gözümüzün önünden onlarca online oyun geçmesine rağmen, hala eski güzelliğini koruyor ve giderek sönen bu sektörde adeta yıldız gibi parlıyor. Ne oldu, ne olacak derken de 12 yılı arkasında bırakıyor. Oyunun 12. yılını kutlamak için Blizzard, bugünden başlayarak 30 Kasım tarihine kadar oyuna giren oyunculara bazı hediyeleri olacağını açıkladı.

"World of Warcraft'ın 12. yıldönümü kutlamaları başladı! WoW'nun 12. Yıldönümü başarısını kazanmak için bugün ve 30 Kasım arasında oyuna giriş yapın, ardından postanızda özel bir Yıldönümü Hediye Paketi olup olmadığını kontrol edin." denilen açıklamada, paketin ayrıntıları da yer aldı.

Bu yılın paketinde 200 saatlik rozetler, 1 saat boyunca itibar ve deneyim puanlarını yüzde 12 artıran kutlama paketi ve yeni bir görev bulunuyor. Letter from the Timewalkers adını taşıyan görev, oyuncuları Orgrimmar veya Stromwind'e gönderiyor. Burada Historian Llore ve Historian Ju’pe adlı karakterlerden özel görevleri ve özel yıldönümü hediyesi Corgi Pup’ı temin edebilirsiniz. Oyuncuların ek olarak Timewarped Rozetleri kazanacakları günlük görevler de olacak. Bu rozetler bazı durumlardan faydalanmak için kullanılabilir; bunlardan biri, yukarıdaki resimde görebileceğiniz Corgi Pup formundaki oldukça sevimli bir oyun içi evcil hayvan.

World of Warcraft: Legion'ı Detaylı İnceledik!

World of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

YORUMLAR