World of Warcraft 6.1 Yaması Geldi

World of Warcraft 6.1 Yaması Geldi

World of Warcraft için beklenen büyük yama 6.1 sonunda geldi. Oyuncuların bir süredir beklediği yama  ile oyunda pek çok değişiklik olduğu gibi, bir çok da yeni içerik oyunda dahil oldu. Yeni yamayı yüklemek için Battle.net launcher'ı açmanız yeterli. İndirme işlemi otomatik olarak başlıyor.

Eğer akşam iş çıkışı yada kısa süreli göz gezdirmek için oynamayı planlıyorsanız, yamayı önceden indirmenizi tavsiye ederim çünkü çok yüksek bir internet bağlantınız yoksa tek bir hamlede inecek kadar küçük değil. 2 GB'dan daha büyük olan yeni 6.1 yamasını geceden indirmeye bırakarak bir sonraki gün yada eve geldiğiniz gibi indirmeye başlayarak bir süre sonra WoW'un yeni yamasını keşfedebilirsiniz.

Oyunda yapılan tüm güncellemelerin notlarını Blizzard'ın websitesi üzerinde bulup okuyabilirsiniz. Fakat en göze batan ve en çok öne çıkan bazı değişimlerden bahsetmem gerekiyor. Çok uzun süredir oyuncular merakla beklediği güncel Blood Elf karakterleri sonunda oyuna geldi. Pek çok kişinin sevdiği Blood Elf karakterler sanırım artık çok daha fazla oyuncunun hoşuna gidecek. Yıllardır talep edilen tüm istekleri adeta bir kerede yerine getiren Blizzard, Blood Elf karakterlerini gerçekten mükemmel yapmış diyebilirim.

Blood Elf karakter görünümü değişimlerden başka en çok öne çıkan değişim arayüzdeki değişiklikler. Heirloom koleksiyon sekmesi, Twitter entegrasyonu vb. gibi ufak fakat yararlı yenilikler sayesinde WoW'u daha çok seveceğinizi tahmin ediyorum.

Bir süredir World of Warcraft oynamıyorsanız ve sıkıldığınızı düşünüyorsanız, yada oyuna geri dönmek için bir sebep arıyorsanız 6.1 yaması göz atmaya değer diye düşünüyorum. Yeni yama ile oyuna bakma şansını elde ettiyseniz görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

GTA 5 PC Yine Ertelendi!


YORUMLAR