World of Warcraft Fırsat Paketiyle Yeni Oyuncularını Bekliyor!

World of Warcraft Fırsat Paketiyle Yeni Oyuncularını Bekliyor!

Dünyanın bir numaralı MMORPG oyunu World of Warcraft'ın yeni ek paketi Warlords of Draenor'a az bir süre kaldı ve Blizzard da yeni paketin şerefine tüm World of Warcraft içeriklerini toplu bir paket halinde indirime soktu.

Eğer eski WoW hesabınızı aktif etmek istiyorsanız onca senedir hesabınızda eksik olan bir ek paket mutlaka vardır. Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm hatta Mists of Pandaria; tüm ek paketleri tek tek almaktansa toplu bir şekilde oyunculara sunan Blizzard, Vannila WoW'dan itibaren Mists of Pandaria'ya kadar tüm içerikleri sadece 20 dolara düşürdü.

Blizzard'ın sunduğu yeni fiyat herhangi bir tekli World of Warcraft ek paketinden çok daha ucuz olarak tüm seti içeriyor. Oyuna yeni başlayacaklar, eski hesabı olup da ek paketlere yetişemeyenler, Warlords of Draenor'un çıkışına doğru hazırlanmak isteyen herkes sınırlı süre için geçerli olan bu kampanyadan yararlanıp Azeroth'un büyülü dünyasına adım atabilir. Üstelik paket içerisinde ilk 30 gün oynama süresi de bedava olarak geliyor.

World of Warcraft'ın aktif kullanıcı sayısı bu sene başlarında 6.8 milyona kadar düşmüş, oyun muhtemelen en kötü zamanlarını geçirmişti. Buna rağmen 6.8 milyon rakamı çok büyük bir kitle olup yavaş yavaş kendini yenilemeye başladı. Yeni gelecek ek paket Warlords of Draenor'un çıkışına az bir süre kala şu anda oyundaki aktif kullanıcı sayısı 7.4 milyona yükselmiş durumda. Grafik tablosuna aşağıdan göz atabilirsiniz:

YORUMLAR