World of Warcraft Kahramanlarını Artık Test Sürüşüne Çıkarabiliyoruz

World of Warcraft Kahramanlarını Artık Test Sürüşüne Çıkarabiliyoruz

Blizzard geçtiğimiz günlerde en başarılı MMORPG'ler arasında yer alan World of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Legion'ı oyun severlerin beğenisine sunmuştu. World of Warcraft: Legion'ın bize sunduğu tek yenilik oyunun hikayesi değildi. Demon Hunter sınıfı, keşfedilmeyi bekleyen yeni bir bölge, kahramanlar için yeni yetenekler bizi bekleyen dğer yenilikler.

Bilindiği üzere Blizzard, World of Warcraft'ın nasıl bir oyun olduğunu görebilmemiz için oyunu belli kısıtlamalarla belli bir seviyeye kadar oynamamıza izin veriyordu. Fakat oyunu zaten oynuyorsanız kahraman sınıflarının hangi yeteneklere sahip olduğunu, yüksek seviyelerde nasıl bir performans sergilediklerini görebilmek için bu kahramanları seviye atlatmaktan başka çareniz yoktu. Bu da bu işe ciddi vakit ayırmanız anlamına geliyor. Kahramanınıza seviye atlattıktan sonra bu kahraman beklentilerinizi karşılamadığında büyük hüsrana uğrayabiliyordunuz. İşte Blizzard oyuncuların bu problemini ortadan kaldıracak yeni çözüm yolunu hizmete açtı.

Class Trials adı verilen yeni sistem temel olarak oyunda dilediğimiz bir kahramanı ve kahramanların dilediğimiz uzmanlık alanlarını seçerek o kahramanların 100. seviyedeki hallerini test etmemizi mümkün kılıyor. Bu sayede kahramanların ilerleyen aşamalarda nasıl performans sergileyeceklerini görmek için seviye atlatma ve vakit kaybetme derdinden kurtuluyoruz.

Class Trials'tan faydalanmak için oyuncuların Legion genişleme paketine sahip olmaları gerekiyor. Oyunculara sunulacak test aşamasında oyuncular, kahramanları artifact silahları alana kadar bu kahramanları test edebilecekler.

World of Warcraft: Legion Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

YORUMLAR