World of Warcraft: Legion Betası Bu Hafta Başlıyor!

World of Warcraft: Legion Betası Bu Hafta Başlıyor!

Dünyanın en başarılı MMORPG oyunları arasında yer alan World of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Legion için güzel bir haber geldi. Blizzard daha önceden World of Warcraft: Legion'ı 30 Ağustos tarihinde resmi olarak oyun severlerin beğenisine sunacağını açıklamıştı. Buna ek olarak daha öncedeki World of Warcraft genişleme paketlerinde olduğu gibi World of Warcraft: Legion çıkmadan önce bir beta sürümü oyun severlerin beğenisine sunulacak ve geri bildirimler toplanarak World of Warcraft: Legion'ın daha iyi hale getirilmesine çalışılacak. Anlaşılan o ki Legion Beta versiyonu için çok beklememize gerek kalmayacak; çünkü Blizzard oyunun beta sürecine geçmeye hazır olduklarını açıkladı.

Blizzard'ın planı betayı bu perşembe oynanabilir hale getirmek. Kapalı beta şeklinde olacak bu betaya katılım davet usulüyle gerçekleştirilecek. Yani World of Warcraft: Legion Beta'yı oynayabilmek için Blizzard'dan size bir davetiye gelmesi gerekiyor. Blizzard oldukça geniş çaplı bir davet gönderme işine giriştiğini de açıklamalarına ekliyor. Eğer bu betaya katılmak istiyorsanız e-posta gelen kutunuzu ve gereksiz ya da spam filtrelerine takılmış e-postalarınızı takip etmenizde fayda var.

Warcraft Filmiyle Birlikte Yeni Ödüller WoW Oyuncularını Bekliyor

World of Warcraft: Legion çıkmadan önce WoW oyuncularının karşısına yakın zamanda gösterime girecek Warcraft filmi ile ilgili yeni bir sürpriz de çıkabilir. Yeni keşfedilen bir achievement, filmin gösterime girdiği tarihten itibaren 2 ay içinde oyuna giriş yapan oyunculara özel silahlar hediye edileceğini işaret ediyor. Replika şeklinde hazırlanan bu silahlar level 1 seviyeye sahip olacakları için transmog aracılığıyla mevcut silahınızın görünümünü değiştirmenize yardımcı olacaklar.

Diablo 4 Blizzcon 2016'da Tanıtılabilir

YORUMLAR