World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

MMORPG denilince akla gelen ilk isim olan World of Warcraft'ın yeni genişleme paketi olan World of Warcraft: Legion'ın çıkış tarihi netlik kazandı. Bilindiği üzere ilk olarak bir strateji oyunu serisi olarak karşımıza çıkan Warcraft'ı geliştiren Blizzard, 2004 yılında bu evreni bir MMORPG oyununa dönüştürmüş ve dönemi için benzersiz kalitede bir yapım ortaya çıkarmıştı. World of Warcraft gençliğimizin vazgeçilmez bir parçası olmayı başarmıştı. Oyunun çıkışının üzerinden 12 sene geçmesine rağmen World of Warcraft halen yaygın bir şekilde oynanıyor. Her yeni World of Warcraft genişleme paketinde ise oyuna bir süredir ara vermiş olan oyuncular oyuna tekrar geri dönüş yapıyor. Aylık ödeme yapılarak oynanan bir oyun için bu durum büyük bir başarı.

Blizzard geçtiğimiz sene World of Warcraft'ın bir sonraki genişleme paketi olacak World of Warcraft: Legion'ı duyurmuştu. Illidan'ın geri dönüşüne tanık olduğumuz bu genişleme paketinde yeni bir harita, Demon Hunter adlı yeni bir kahraman sınıfı ve bu sınıfa özel yeni bir yetenek ağacı ile tanışacağız. Ayrıca seviye sınırı da yukarı çekilecek.

Legion Çıkış Tarihi Belli Oldu

Peki World of Warcraft: Legion'ı ne zaman oynayabileceğiz? Önceden ortaya çıkan söylentilerde bu tarihin yaz aylarında olabileceğinden bahsedilmişti. Blizzard yaptığı resmi açıklamayla bu Legion çıkış tarihini doğruladı ve oyunun 30 Ağustos'ta çıkacağını duyurdu. Yeni World of Warcraft genişleme paketini satın almak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Diablo 4 Blizzcon 2016'da Tanıtılabilir

YORUMLAR