World of Warcraft Legion Çıkış Tarihi Sızdırıldı

World of Warcraft Legion Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Blizzard'ın yıllardır en popüler oyunu olmayı başaran World or Warcraft'ın gelecek sene oyuncularla buluşacak olan Legion paketi için çıkış tarihi sızdırıldı. Battle.net'in sunucularında depolanan bir resmin ortaya çıkmasıyla Blizzard'ın Legion paketi planları da açığa çıktı. Buna göre World of Warcraft Legion 21 Eylül 2016 ya da daha öncesinde oyuncularla buluşacak.

Blizzard'ın her yıl düzenlediği BlizzCon etkinliğine bir kaç gün kala ortaya çıkan bu haber, BlizzCon'a katılacak şanslı oyunculara da ekstra heyecan kazandırdı. Peki Legion hakkında sızan diğer bilgiler neler diye merak ediyorsanız kısaca listeleyelim.

World of Warcraft Legion:

  • 21 Eylül 2016 ya da daha önce bir tarihte çıkış yapacak
  • Dijital standart paket 50 Dolar ve Deluxe paket 70 Dolar (Fiyatlar ülke bazlı olarak farklılık gösterebiliyor. Dolarlar bize Euro olarak dönecektir.)
  • Oyunu erkenden satın alanlara bedava 100 level karakter hediye
  • Oyuna yeni gelecek olan Demopn Hunter'a erken erişim imkanı
  • Delexe paket ile bilrikte ekstra mount ve pet hediyeleri

Blizzard son yıllarda WoW paketlerini yaklaşık bir yıl önceden duyurarak ön satışa sunarak hem oyuncuları büyük bir beklenti içine sokmayı hem de paket ile birlikte başarıyı elde etmeyi çok iyi başarıyor. Her çıkan paket ile birlikte oyuncu sayısı artan World of Warcraft, sonrasında ise oyuncu kayıpları yaşıyor.

World of Warcraft Legion oynayacak mısınız?

YORUMLAR