World of Warcraft: Mists of Pandaria Memnun Bıraktı

World of Warcraft: Mists of Pandaria Memnun Bıraktı

Blizzard’ın yılları devirmiş efsanevi MMO’su ve artık bir online oyundan çok daha fazlası ifade eden başarılı yapım World of Warcraft yoluna emin adımlar ile devam ediyor. Her ne kadar oyunun ömrü bitti bitecek tartışmaları devam ededursun Blizzard bunlara kulak asmayıp efsanevi serisin geliştirmeye devam ediyor.

En son bizlere Mists of Pandaria ile merhaba diyen World of Warcraft’ın bu yeni yükseltme paketinin tutmadığı ve satışlarının da iyi olmadığı konusunda birçok haber geçtiğimiz haftalarda gündemi meşgul ediyordu. Ancak görünen köy kılavuz istemez, çıkan bu yöndeki haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmıyor çünkü yapılan resmi açıklama ile World of Warcraft: Mists of Pandaria’nın oyuna istenilen etkiyi kazandırdığını apaçık görebiliyoruz.

World of Warcraft: Mists of Pandaria çıktığı günden bu yana yaklaşık olarak 2.7 milyon adet satmış durumda. 3 milyon sınırını zorlayan World of Warcraft: Mists of Pandaria’nın 2.7 milyonluk satış rakamı ise oyunun daha erken çıktığı Çin dahil edilmeden toplanan bir rakam. Artık gerisini siz düşünün. Kısacası Blizzard World of Warcraft: Mists of Pandaria’dan memnun kaldı ve World of Warcraft’ın sahip olduğu 10 milyon kayıtlı oyuncuyu daha birçok yeni seri bekliyor.

YORUMLAR