World of Warcraft: Warlords of Draenor'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

World of Warcraft: Warlords of Draenor'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

World of Warcraft'ın beşinci genişletme paketinin arifesinde, yapımcı Blizzard kasımda gelecek eklentinin sisteminizde düzgün çalışması için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini açıkladı.

Yakın zamanda paylaşılan sistem gereksinimleri işlemci ve ekran kartınızda ufak bir değişiklik gerektirebilir. Ayrıca Warlords of Draenor eklentisini yüklemek için sabit diskinizde 10 GB'lık yer açmanız gerekecek.

Minimum olarak oyun, bilgisayarınızın en düşük Intel Core2 Duoo E6600 ya da AMD Phenom X3 8750 ile donatılmış olmasını, ekran kartınızın ise Nvidia GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 4850 veya Intel HD Graphics 300 ya da daha iyileri olmasını istiyor.

Oyunu düzgün bir şekilde deneyimlemeniz için ise önerilen sistem özellikleri arasında işlemciniz en düşük Intel Core i5 2400 ya da AMD FX-4100, ekran kartınız ise en düşük Nvidia GeForce GTX 470 ya da ATI Radeon HD 5870 olmak zorunda.

World of Warcraft: Warlords of Draenor 13 Kasım'da, oyunun 10. yıldönümünü kutlamak üzere Windows PC ve Mac için geliyor.

YORUMLAR