World of Warcraft Yeni Oyunculara 26 Eylül'e Kadar Bedava!

World of Warcraft Yeni Oyunculara 26 Eylül'e Kadar Bedava!

Eğer çevrimiçi olarak oynanan devasa çok oyunculu rol yapma oyunlarını seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. World of Warcraft'ın geliştiricisi Blizzard popüler MMORPG oyununun oyuna yeni başlayan oyuncular tarafından 26 Eylül'e kadar ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu. Normalde aylık ödeme tabanlı bir oyun sistemi sunan World of Warcraft'ın bu tarihe kadar bedava oynanabilecek olması özellikle çalışan ve akşamları oyunu oynamaya vakit bulan oyuncular için güzel bir gelişme. Çünkü World of Warcraft'ın ücretsiz deneme sürümü olan World of Warcraft Starter Edition normalde oyunculara daha kısa bir oyun süresi sunuyordu.

World of Warcraft bu kararla 26 Eylül'e kadar oynanabilecek olsa da yine de bir kısıtlama mevcut. Oyunda oluşturduğunuz yeni karakteri sadece 20. seviyeye kadar geliştirebileceksiniz.

Blizzard'ın bu kararı almasındaki temel nedenin World of Warcraft'ın son zamanlarda oyuncu sayısında büyük düşüşler yaşaması olduğu söylenebilir. Ayrıca Kasım ayında yayınlanacak Warlords of Dreanor genişleme paketi için de daha geniş bir oyuncu kitlesini kazanabilmek bu uzatılmış ücretsiz oyun deneme süresiyle mümkün olabilir.

Minecraft 1.8 Güncellemesi Yayınlandı

YORUMLAR